Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave

Vyberte váš jazyk

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Hodnotenia kurzov

Kurzy Windows Server, Linux

Kurzy Windows Server, LinuxKatalóg

Osnovy školení na Kurzy Windows Server, Linux zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Administrátor Windows Server - efektívne a bezpečne
  Spravujte Windows Server efektívne a bezpečne. Získajte nové uplatnenie na trhu práce ako systémový správca. Školenie je ukončené Certifikátom. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Bezpečnostné mechanizmy Active Directory
  Ste administrátor Active Directory? Chcete vylepšiť Vašu bezpečnostnú stratégiu tak, aby bola odolná voči súčasným typom útokov? Na rozšírenom kurze o pokročilých bezpečnostných mechanizmoch AD Vám predstavíme nové možnosti, ktorými možno zlepšiť zabezpečenie AD infraštruktúry pre malé a stredné podniky.
  > Pozrieť
 • IT TESTER advanced
  Prečo absolvovať kurz IT testing? IT tester je vo svojej podstate najnižšia úroveň v oblasti IT technológií. Preto je táto pozícia vhodná na vstup do sveta IT. Pozícia testera je veľmi atraktívna a často vyhľadávaná. Je to spôsobené najmä veľkým rozvojom aplikácií a IoT zariadení, ktoré pribúdajú rýchlym tempom. Všetky tieto aplikácie je potrebné testovať. Na trhu práce je omnoho väčší dopyt po testeroch ako sám trh ponúka. Kurz obsahuje množstvo teórie, ktorá je potrebná pre pochopenie celej problematiky. Teória je doplnená praktickými informáciami a vyskúšate si ju aj praktickými cvičeniami testovania aplikácií.
  > Pozrieť
 • Správca systému Windows - inštalácia a nastavenie počítača Windows
  Získajte zručnosti v systéme Windows na úrovni administrátora. Na tomto kurze samostatne nainštalujete a nastavíte systém Windows. Okrem základných a rozšírených nástrojov administrátora sa budeme venovať aj bezpečnosti systému Windows.
  > Pozrieť
 • Šikovný administrátor Windows a počítačovej siete
  Získajte zručnosti v systéme Windows na úrovni administrátora a zároveň objavte ako fungujú počítačové siete. Na tomto kurze samostatne nainštalujete a nastavíte systém Windows. Okrem základných a rozšírených nástrojov administrátora sa budeme venovať aj hardwarovým problémom a základom sietí.
  > Pozrieť
 • Windows Server - Bezpečnosť serveru a domény Active Directory
  Objavte bezpečnostné mechanizmy, ktoré môžete uplatniť vo svojej firemnej doméne. Vysvetlíme Vám základné princípy informačnej bezpečnosti, pojmy bezpečnostných štandardov, ktoré následne aplikujete na zabezpečenie svojich Windows Serverov. Osobitne sa budeme venovať bezpečnostným opatreniam pre domény Active Directory. Toľkokrát vyžadované štandardy uplatníte v praxi! Precvičíte si široké možnosti bezpečnostných opatrení na konkrétne hrozby.
  > Pozrieť
 • Windows Server - inštalácia a správa systému
  Rozšírte svoje zručnosti v systéme Windows o princípy Windows serverov! Kurz inštalácie a administrácie Windows Server je určený aj pre súčasných administrátorov "obyčajných" Windows 10, ktorí po rozšírení kvalifikácie budú denne pracovať so serverom, vykonávať správu a technickú podporu. Z kurzu si odnesiete nové vedomosti aj v prípade ak už ste správcom Windows Server, nakoľko vždy používame najnovšiu verziu a ukážeme Vám jej vymoženosti.
  > Pozrieť
 • Windows Server - Active Directory - Denné úlohy správcu systému
  Naučíte sa ako efektívne a bezpečne spravovať doménový server - kontrolór Active Directory pod Windows Server. Vyskúšate si možnosti, pomocou ktorých si zjednodušíte svoj život administrátora a nastavíte veľa prvkov centralizovane. Po absolvovaní kurzu už nikdy nezažijete stres a chaos z neporiadku v štruktúre Vašej domény - precvičíte si možnosti efektívneho členenia podľa viacerých kritérií. Definitívne ukončíte utrpenie v nekonzistentnosti a neprehľadnosti prístupových práv - s best-practices sprostredkovaných priamo od Microsoftu vždy budete mať prehľad, kto má ku ktorým zdrojom prístup.
  > Pozrieť
 • Bezpečnosť Windows/Server v kontexte ISO/IEC 27001 a 27002
  Bezpečnosť Active Directory v súlade s požiadavkami noriem ISO/IEC 27001 a 27002. Získate zručnosti v zosúladení existujúceho stavu zabezpečenia Vašej podnikovej domény s normami ISMS. Budete schopní samostatne analyzovať, vyhodnotiť a navrhnúť opatrenia vo Vašej firemnej sieti tak, aby pokrývali identifikované riziká a eliminovali nežiaduce udalosti.
  > Pozrieť
 • LINUX inštalácia a základy nastavenia systému
  Rozšírte svoje uplatnenie administrátora a naučte sa ako funguje rodina Linux! Kurz inštalácie a administrácie Linux je určený aj pre tých, ktorí používajú systém Windows a potrebujú rozšíriť svoje zručnosti o tento open-source operačný systém. Z kurzu si odnesiete nové vedomosti aj v prípade ak už ste správcom Linux sa dozviete množstvo zaujímavých informácií.
  > Pozrieť
 • LINUX pre administrátorov - pokročilé možnosti správy
  Naučíte sa ako efektívne a bezpečne spravovať Linux Systém/Server. Vyskúšate si možnosti, pomocou ktorých si zjednodušíte svoj život administrátora. Pokročilými nastaveniami operačného systému napomôžete k cieľu vysokej dlhodobej udržateľnosti Vašich inštalácií, znížite čas potrebný na odlaďovanie porúch a v rámci ušetreného času sa môžete viac venovať bezpečnosti operačného systému.
  > Pozrieť
 • LINUX v sieti
  Zistíte ako funguje miestna počítačová sieť s dôrazom na špecifiká systému LINUX. Teoretické základy počítačových sietí využijete pri praktických úlohách na nastavovanie siete v operačnom systéme LINUX.
  > Pozrieť
 • LINUX správca systému - balík
  Kurz LINUX Administrátor správca systému je určený všetkým záujemcom, ktorých zaujíma práca s operačnými systémami, počítačovými sieťami, ich inštalovaním a konfiguráciou v prostredí Linux a radi by si našli pracovné uplatnenie v tejto oblasti na trhu práce. Po ukončení kurzu účastníci získavajú Certifikát. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • Microsoft SharePoint server pre používateľov
  Kurz Microsoft SharePoint pre užívateľov je určený záujemcom, ktorí pracujú s balíkom MS Office a chcú sa naučiť využívať výhody rýchleho zdieľania informácií pomocou MS SharePoint.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

LINUX v sieti
29.04.2024 - pondelok Bratislava
LINUX inštalácia a základy nastavenia systému
04.05.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
LINUX pre administrátorov - pokročilé možnosti správy
11.05.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
LINUX v sieti
18.05.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
LINUX správca systému - balík
03.06.2024 - pondelok Bratislava
LINUX správca systému - balík
08.06.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Šikovný administrátor Windows a počítačovej siete
08.06.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Microsoft SharePoint server pre používateľov
08.06.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Administrátor Windows Server - efektívne a bezpečne
08.06.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
LINUX v sieti
10.06.2024 - pondelok Bratislava

Rozšírte svoje vedomosti a rozvíjajte svoje schopnosti pri objavovaní možností operačných systémov od Microsoftu. Či už ste používateľ alebo administrátor, naša ponuka kurzov je tu pre Vás.

Kurzy sú určené nielen začínajúcim správcom, bez predchádzajúcich skúseností so správou Windows, ale aj pokročilým správcom – administrátorom, ktorí ocenia možnosť riešiť reálne problémy praxe s našimi lektormi. Okrem menovaných kurzov ponúkame individuálne konzultácie z oblastí Microsoft Windows, Server a počítačových sietí, kedy záujemcovia môžu prísť s konkrétnymi problémami zo svojej profesijnej praxe.

Okrem systémov Windows môžete rozšíriť svoje znalosti o oblasť počítačových sietí. Kurzy počítačových sietí spoločne s kurzami Microsoft Windows tvoria jeden veľký celok zručností šikovného administrátora a pomôžu Vám zlepšiť Vašu súčasnú prácu administrátora, príp. naštartovať svoju kariéru v tejto oblasti.

Pre začínajúcich administrátorov máme ako prvý krok na rozvoj zručností kurzy:

Pre administrátorov, ktorí plánujú alebo už pracujú s technológiou Windows Server máme v ponuke školenia od absolútnych základov inštalácie Windows Server až po zabezpečenie celej firemnej domény.

Osnovy školení nájdete po otvorení informácií o kurze.

Výhodou školení operačných systémov v Macrosofte sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Naši skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia a najmä Vášho pochopenia problematiky s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je priebežne vyčleňovaný priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi.

 

V prípade Vášho záujmu zorganizujeme školenie pre Vašich zamestnancov v priestoroch Vašej spoločnosti. Výhodou nášho školiaceho strediska sú uzatvorené kurzy pre Vašu firmu, kde lektori pred samotným kurzom s Vami prekonzultujú Vaše potreby a zaradia príklady, úlohy na mieru. Efektívnym a metodickým prístupom našich lektorov v prípade prispôsobených tém kurzu napomôžeme Vašim zamestnancom osvojiť si pracovné postupy tak, ako je to zaužívané vo Vašej spoločnosti.

 

Naše metódy výučby operačných systémov a sietí

Okrem odborného výkladu a ukážok je pre Vás prínosom priame prepojenie teórie s praxou. Každý účastník má k dispozícií svoj vlastný virtuálny počítač (pri niektorých kurzoch až dva), ktorý využíva na samostatné praktické precvičovacie úlohy. Využívame virtualizačné nástroje, ktoré umožnia aj Vám vziať si po školení Váš počítač domov  ďalej pokračovať v skúmaní. Samostatná tvorivá práca účastníkov tvorí minimálne jednu tretinu času konania kurzov.

Počítače používané pre výučbu kurzov Microsoft Windows a počítačových sietí sú z výkonovo vyšších rád, osobitne určené pre tieto kurzy - práca na nich bude plynulá.

Benefity školenia operačných systémov Windows u nás

Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

 

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Telefón:
Predmet správy:

Správa:

Zasielanie noviniek

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability