Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave

Vyberte váš jazyk

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

O NÁS

Macrosoft - o nás

Niečo z histórie

Macrosoft organizuje školenia zamerané na počítačové zručnosti už od roku 1996 a tak patrí medzi jedno z najdlhšie pôsobiacich centier pre IT vzdelávanie v Bratislave i na celom Slovensku. V našich začiatkoch v 90-tych rokoch naše školiace centrum sídlilo v budove Slovenskej agentúry životného prostredia v bratislavskej Dúbravke.

Od roku 2006 sme pôsobili v Dome Techniky na Trnavskom mýte. V tej dobe sme rozšírili svoje zameranie aj na kurzy pre manažérov, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti.

Od roku 2015 školiace centrum Macrosoft nájdete v luxusných priestoroch historickej budovy na Štefánikovej 47, kúsok od Hlavnej stanice. Za viac než 2 desaťročia si v našom školiacom centre zdokonalilo IT, manažérske a obchodné zručnosti tisíce klientov . Na jednej strane jednotlivcov, ktorí potrebovali získať výhody na trhu práce, alebo pracovníkov firiem, ktorí sa u nás naučili množstvo vecí na zvýšenie efektivity a produktivity práce. Okrem nich samozrejme nezabúdame ani na hŕby mladých ajťákov, ktorí sa zúčastnili na každoročných letných počítačových táboroch. Z mnohých medzitým už vyrástli IT profesionáli.

Dôraz na kvalitu

Kvalita a osobitosť školení je na prvom mieste od samotného vzniku školiaceho strediska Macrosoft. Spätná odozva od klientov vždy zvyšovala kvalitu poskytovaných služieb a neustále je inšpiráciou a novou výzvou do budúcnosti. Kurzy sú zamerané nie len na teoretické, ale aj na praktické zvládnutie vedomostí, zručností a skúseností, ktoré im poskytuje lektorský tím v priebehu školenia. Vzdelávanie v Macrosoft-e predstavuje jasný priebeh daný nami garantovanou osnovou, prípadne požiadavkami klientov.

Od roku 2021 je Macrosoft s.r.o. držiteľom certifikátov ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013 a ISO/IEC 20001-1:2018.

 

S nami hravo

Naši lektori sú skúsení profesionáli. Snažia sa, aby nové vedomosti a zručnosti klienti získavali pútavou formou, z použitím množstva zaujímavých príkladov.

V priebehu školenia si účastníci spolu s lektorom/lektorkou môžu oddýchnuť počas prestávky pri menšom občerstvení, alebo pri šálke výbornej kávy s príjemným rozhovorom s ostatnými účastníkmi a lektormi. Nabrať skúsenosti s riešením komplikovanejších úloh a problematík, ktoré vyplývajú zo zamerania kurzu sú preberané na kurzoch aj na individuálnej báze a sú jedinečnou príležitosťou, ako nájsť nové otázky, odpovede a riešenia na konkrétne úskalia programového nástroja.

Priateľské prostredie v priebehu školení a prestávok je hodnotnou príležitosťou spoznať nových ľudí, vymeniť si kontakty, naučiť sa mnoho nového a získané poznatky si okamžite vyskúšať na konkrétnych príkladoch.

Otvárame Vám dvere k úspechu

Široké portfólio školení a kurzov je zárukou, že si drvivá väčšina klientov u nás nájde tie správne kurzy. Absolvovanie našich kurzov má okamžitý a trvalý efekt. Školenia pomáhajú nezamestnaným nájsť si kvalifikovanú prácu, zamestnaným zasa získať lepšie ocenenie či už v pôvodnom alebo v novom zamestnaní. Firmám zasa pomáhajú zvyšovať efektivitu svojich zamestnancov a tým aj produktivitu práce a lepšie sa uplatňovať v konkurenčnom prostredí.

Školiace centrum Macrosoft v Bratislave otvára dvere k úspechu všetkým klientom, ktorí vyhľadávajú vzdelávanie s trvalým a okamžitým efektom!

 otvarame dvere

Zasielanie noviniek

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability