Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave

Vyberte váš jazyk

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Hodnotenia kurzov

Kurzy MS Office

Kurzy MS OfficeKatalóg

Osnovy školení na Kurzy MS Office zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Balík MS Office
  Kurz MS Office je určený pre všetkých záujemcov, ktorí si chcú osvojiť základné IT zručnosti s cieľom nájsť si uplatnenie na trhu práce nielen v administratíve, ale aj v iných odvetviach, kde sa vyžadujú základné počítačové zručnosti. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • MS Office v praxi - balík Excel, Word, PowerPoint
  Kurz MS Office v praxi je určený pre užívateľov, ktorí si chcú prehĺbiť svoje zručnosti pri práci v prostredí Windows a Microsoft Office.
  > Pozrieť
 • PowerPoint v praxi
  Kurz PowerPoint je určený všetkým, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne spracovať informácie určené na prezentačné účely v reklamnej, obchodnej a propagačnej oblasti, ako i vo sfére odborných prezentácií a moderných vyučovacích metód.
  > Pozrieť
 • Word 1 - základy
  Naučíte sa samostatne vytvárať dokumenty v programe Word. Získate prehľad o možnostiach Wordu. Efektívne vytvoríte prvé dokumenty v programe Word. Samostatne budete schopní nastaviť tlač Vami vytvoreného dokumentu pre rôzne veľkosti papiera. Skúsení lektori Vás upozornia na najčastejšie zlozvyky pri písaní dokumentu, ktoré z dlhodobého hľadiska komplikujú úpravy kratších aj rozsiahlejších textových dokumentov. Na našom kurze Microsoft Word sme pre Vás pripravili množstvo príkladov na samostatné precvičovanie. Pod vedením skúseného lektora získate potrebné zručnosti pri upravovaní dokumentov. Pripravili sme pre Vás príručku programu Word, ktorú môžete využiť pri samostatnej práci v praxi.
  > Pozrieť
 • Word v praxi
  Získajte zručnosti pre každodennú efektívnu prácu v programe Word. Zoznámite sa s tabuľkami, šablónami, formátmi tlače a obrázkami. Vyhnite sa najčastejším chybám pri práci. Okrem práce s textom Vás naučíme ako zabezpečiť vytvorený dokument obsahujúci citlivé údaje pred neoprávneným prístupom. Skúsení lektori pre Vás pripravili množstvo praktických úloh, prostredníctvom ktorých si osvojíte preberané možnosti nástrojov programu a budete tak schopní efektívne vytvárať efektné a účelné dokumenty, za ktoré sa nebudete hanbiť.
  > Pozrieť
 • Word 2 - mierne pokročilý
  Pracujte vo Worde rýchlejšie a efektívnejšie. Tabuľky, obrázky, štýly, hromadné listy vytvoríte bez problémov. Naučíte sa ako správne upravovať kratšie aj zložitejšie dokumenty tak, aby ste sa vyhli najčastejším nedostatkom. Ušetríte si čas s ručným vypisovaním obálok a listín pomocou nástrojov hromadného vytvárania listín. Zvládnete vytvoriť vlastné štýly textu tak, aby ste nemuseli vždy ručne nastavovať vlastnosti písma a textu. Vyskúšate si ako efektívne pracovať so spolupracovníkmi na jednom dokumente, resp. ako sledovať zmeny a reagovať na komentáre. Okrem samotnej práce s dokumentom Vás naučíme ako ochrániť vytvorený dokument nielen v zmysle GDPR, aby ste mohli bezpečne uchovávať a zasielať dokumenty obsahujúce citlivé údaje.
  > Pozrieť
 • Word 3 - pokročilý
  Staňte sa profesionálom vo Worde, vytvárajte krátke aj rozsiahle dokumenty s eleganciou a efektivitou. Dozviete sa ako vytvoriť vo Worde rozsiahly dokument (napr. knihu, seminárnu prácu), správne ho odstránkovať, vytvoriť bibliografické odkazy (vrátane poznámok pod čiarou), obsah dokumentu s automatickým vygenerovaním čísiel strán a pod. Okrem pokročilých nástrojov na úpravu dokumentov sa zoznámite s makrami a poliami. Nenechajte Vaše diela na pospas plagiátorom a odhaľte, či niektoré na prvý pohľad cudzie dokumenty neboli Vašimi výtvormi! Okrem nástrojov na úpravu dokumentu Vám ukážeme ako možno dokumenty zabezpečiť heslom, tajnou značkou autora alebo vodotlačou. Na záver vytvoríme dokumenty v PDF formáte a taktiež si ukážeme pokročilé techniky tlače brožúr a iných menej obvyklých formátov dokumentov. Zjednodušíte a zrýchlite si prácu vo Worde pomocou makier, ktoré zrýchlia Vašu prácu.
  > Pozrieť
 • Normalizovaná úprava písomností (STN 88 6101, STN 01 6910)
  Komunikujte s klientom efektívne a na úrovni. Získajte profesionálny imidž zamestnanca, ktorý je zodpovedný za písomnú komunikáciu. Na praktických príkladoch a cvičeniach si vyskúšate štandardy normalizovanej úpravy písomností v obľúbenom, najčastejšie používanom programe na prácu s textom – Microsoft Office Word. Naučíte sa tvoriť firemné listy, dokumenty a texty nielen z pohľadu používateľa počítača ale aj z pohľadu formy – vrátane uplatnenia firemnej identity pri jednotlivých listinách. Naši lektori Vám predstavia možnosti úpravy písomností za dodržania európskych štandardov pre úpravu písomností. Budete mať možnosť vytvorenia vlastných šablón, tlačív jednotlivých písomností v počítači, ktoré môžete neskôr využiť ako šablóny pri Vašej práci. Kurz Obchodná korešpondencia je určený pre sekretárky, asistentky, manažérov a všetkých pracovníkov, pre ktorých je obchodná korešpondencia nevyhnutnou súčasťou práce.
  > Pozrieť
 • Outlook 2 - pokročilý
  Školenie je určené pre užívateľov, ktorí potrebujú zvládnúť prácu s programom ako klientom pracovnej skupiny na Microsoft Exchange Server so všekými možnosťami, ktoré prináša práca v tíme.
  > Pozrieť
 • Outlook 1 - základy
  Účastníci kurzu sa naučia využívať tento program na e-mailovú komunikáciu, organizovanie informácii a svojho času.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

Word 2 - mierne pokročilý
27.07.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Word 2 - mierne pokročilý
29.07.2024 - pondelok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

Word v praxi
24.07.2024 - streda Bratislava
Balík MS Office
29.07.2024 - pondelok Bratislava
Outlook 2 - pokročilý
31.07.2024 - streda Bratislava
Outlook 1 - základy
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Balík MS Office
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
MS Office v praxi - balík Excel, Word, PowerPoint
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Outlook 2 - pokročilý
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Word 3 - pokročilý
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
PowerPoint v praxi
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Word v praxi
03.08.2024 - sobota Online kurz s lektorom na živo
Word 3 - pokročilý
12.08.2024 - pondelok Bratislava
Word 1 - základy
19.08.2024 - pondelok Bratislava
PowerPoint v praxi
20.08.2024 - utorok Bratislava
Word 2 - mierne pokročilý
20.08.2024 - utorok Bratislava
Word v praxi
21.08.2024 - streda Bratislava
Balík MS Office
26.08.2024 - pondelok Bratislava
Outlook 1 - základy
30.08.2024 - piatok Bratislava
Word 1 - základy
02.09.2024 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
Word 2 - mierne pokročilý
09.09.2024 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
PowerPoint v praxi
17.09.2024 - utorok Bratislava
Word v praxi
18.09.2024 - streda Bratislava

Kurzy Word

Skúsení lektori Vás prevedú najobľúbenejším textovým procesorom Microsoft Word. Tento program na spracovanie textu, prípravu dokumentov a listín sa s obľubou využíva vo väčšine malých i veľkých firiem, škôl, štátnych inštitúcií a domácností, okrem toho tvorcovia pripravili online verziu, ktorú môže používať bez poplatkov úplne každý.

Na školeniach Word sa dozviete ako efektívne využívať možnosti prípravy krátkych i rozsiahlych textových dokumentov, presne a rýchlo vkladať obrázky, upravovať tabuľky. Nielen asistentky ocenia predstavené spôsoby elegantnej úpravy listov a iných písomností v programe Microsoft Word. Precvičíte si jednotlivé nástroje tohto programu, aby ste mohli nadobudnuté poznatky efektívnej práce dlhodobo využívať v praxi.

Získate prehľad o možnostiach programu Word pre konkrétne situácie – napr. písanie zmluvy, životopisu, firemného listu, pohľadnice, dokumentu menšieho formátu papiera a pod.

Na výber ponúkame z viacerých variant školení Word – pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých, prípadne pre denných používateľov programu Word.

Pre začiatočníkov a mierne pokročilých sa naše kurzy programu Word zameriavajú na zvládnutie najčastejšie používaných funkcií, napr. typy písma, formátovanie textu, tlač a rozloženie dokumentov. Pre mierne pokročilých sú pripravené praktické úlohy zamerané na prácu s obrázkami, väčšími textami a tabuľkami.

Pokročilí používatelia sa dozvedia ako možno hromadne vytvoriť obálky a listy. Znalosti z oblasti vytvárania Word formulárov oceníte napr. pri elektronizácií fungovania Vašej spoločnosti – koniec papierovým dovolenkovým lístkom a cestovným príkazom – vytvoríte si vlastné formuláre, kam môžete vložiť logo Vašej firmy.

Nielen asistentky, ale aj pracovníci komunikujúci denno-denne s klientmi oceňujú vedomosti nadobudnuté na kurze Word - obchodná korešpondencia, ktorý predstavuje možnosti elegantnej komunikácie na profesionálnej úrovni.

Školiace stredisko Macrosoft využíva vždy najnovšiu verziu programu Microsoft Word. V prípade Vašej požiadavky môžeme zrealizovať školenie vo verzií Wordu 2016, 2013, 2010 až po nostalgicko-archaické verzie 2007 a 2003. Na staršie verzie (2000, 1997, ...), žiaľ, z dôvodu nekompatibility našich nových počítačov a lektorov na tieto staré verzie, už školenia neponúkame.

Firemné školenia na kľúč

Naši partneri oceňujú možnosť realizácie uzavretého školenia Word „na kľúč“.

 • osnovu kurzu a cvičné aktivity (vrátane šablón písomností, listov) prispôsobíme na mieru Vašej spoločnosti
 • termín kurzu prispôsobíme Vašim možnostiam
 • školenie, v prípade záujmu, usporiadame v priestoroch Vašej firmy, úradu, ...
 • spojte príjemné s užitočným napr. v Tatrách alebo Piešťanoch, dopoludnia vzdelávanie s trvalým a okamžitým efektom, popoludní sa oddávajte relaxu vo wellness oáze, či lyžovačke na horách (zabezpečíme pre Vás školenie&teambulding na kľúč v príjemnom prostredí kdekoľvek na Slovensku i za hranicami)
 • ponúkame výrazné objemové zľavy

Pred samotným školením ponúkame možnosť nezáväzného otestovania Vašich zamestnancov, aby sme mohli pripraviť kurzy na mieru, podľa zručností Vašich pracovníkov. Výsledky testu zostávajú pre všetkých zúčastnených diskrétne.

E-learning: elektronické kurzy

Ku vybraným počítačovým kurzom Office Word pre Vás vytvoríme prístup do špeciálnej zóny so študijnými materiálmi a praktickými cvičeniami, čím získate možnosť sa k preberanej problematike kedykoľvek vrátiť.

Praktické príručky programu Word

Ku väčšine kurzov naši lektori pre Vás vytvorili vlastné príručky, ktoré Vám umožnia sa dodatočne vrátiť k prebranej problematike. Štýl, ktorým je príručka napísaná je podobný tomu, ktorý zažijete počas výkladu na školení, so zameraním sa na reálne využitie daného nástroja, resp. súčasti programu v praxi. Príručka, ktorú dostanete vo forme papierovej brožúry je už zahrnutá v cene kurzu, ktorý ju má uvedenú pod cenovkou (veta "Príručka je v cene školenia.").

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Telefón:
Predmet správy:

Správa:

 

 

Zasielanie noviniek

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability