Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave

Vyberte váš jazyk

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Macrosoft - Jednotka v počítačových a manažérskych školeniach

Školiace centrum Macrosoft pôsobí na slovenskom trhu úspešne už od roku 1996. Od roku 2007 už ako Macrosoft, spol..s.r.o. Spoločnosť Macrosoft má dlhoročné komplexné a bohaté skúsenosti v organizovaní profesionálnych školení v oblasti IT technológii. Poskytuje prostredníctvom starostlivo vytváranej ponuky možnosť získavať neustále nové zručnosti, ktoré posúvajú klientov do nových príležitostí na trhu práce. A nielen to. Získané vedomosti na kurzoch a školeniach pomáhajú ľuďom takisto aj v osobnom živote, keďže im pomáhajú efektívne využívať najnovšie technológie a softwarové produkty. Veľké firmy, organizácie ale tisíce jednotlivcov dôveruje už mnoho rokov značke Macrosoft. Naši klieti vedia, že ich čakajú kvalitné kurzy - školenia vedené erudovanými lektormi, ktorých pedagogické a odborné zručnosti ocenili mnohonásobne už aj najväčšie spoločnosti a organizácie u nás.

 

Lektorský kolektív spoločnosti Macrosoft s.r.o.

S dôverou a s nadšením sa obráťte na náš tím a nechajte si odborne poradiť, ktoré počítačové školenie, prípadne ktoré školenie, zamerané na rozvoj osobnosti Vás môžu posunúť ďalej v pracovnom i súkromnom živote.

Spoľahnite sa na profesionálny lektorský tím spoločnosti Macrosoft s.r.o. s dlhoročnými a reálnymi skúsenosťami priamo z praxe. Budete sa môcť plne venovať tomu, čo sa potrebujete naučiť a s lektormi, prebrať aj konkrétne situácie z problematiky, ktoré Vás zaujímajú.

S dôrazom na kvalitu, ktorá je pri organizovaní našich školení na dôležitom stupni, si Vám dovoľujeme predstaviť ponuku školení, ktorá je rokmi overená našimi klientami.  Avšak portfólio a aktuálnosť ponuky školení, kurzov, seminárov je pravidelne obohacovaná o nové kurzy - školenia, ktoré si vyžaduje prax a trh práce.

 

IT Kurzy - školenia s okamžitým a trvalým efektom

Hlavná štruktúra IT kurzov je tvorená programami MS Office, do ktorých spadajú najpoužívanejšie, najrozšírenejšie a veľmi praktické kurzy na Excel a Word, bez ktorých sa v dnešnej dobe už ťažko zaobídeme. So záujmom a odporúčaniami si naši klienti obľúbili kurzy Access v stupňoch základy, mierne pokročilý až pokročilý. Neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky sú kurzy grafiky, v ktorých sa klienti naučia a osvoja si programy od spoločnosti Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat), 3D Studio Max ale aj CAD klasiku AutoCad, SketchUp, taktiež na úrovniach základy až pokročilí.

Vďaka prepracovaným kurzom a školeniam sa klient dokáže vzdelávať od úplných základov práce s počítačom až po kompletné využívanie náročnejších programov, ktoré následne využije v pracovnom prostredí a posunie, tak efektivitu a kreativitu v práci na vyššiu úroveň.

Efektívne vzdelávanie posúva účastníkov kurzov v spoločnosti Macrosoft s.r.o. výrazne vyššie na pracovných pozíciách. Pokiaľ potrebujete ovládať a osvojiť si prácu v oblasti programovania ste na správnom mieste. Účastníci skolení našom školecom centre si prišli a naďalej prídu na svoje! Od samotného úvodu do progrmovania s radosťou a s pocitom kompletného naplnenia objavujú krásu a veľkosť ďalších programovacích jazykov ako napríklad Visual Basic.NET, Visual C/C++, PHP, JAVA, .NET Framework, Perl, Python, Bash Shell. Pozornosť je zaujímavé upriamiť aj na často vyhľadávané kurzy venované databázam SQL, Oracle, Access a ďalším kurzom z našej ponuky ako Windows server, Linux.

 

Našim klientom ponúkame možnosť viacerých foriem vzdelávania:

 

  • Individuálne školenia
  • Otvorené školenia
  • Uzavreté školenia
  • Uzavreté školenia v priestoroch zákazníka.

 

Individuálne školenia: V prípade záujmu Macrosoft s.r.o. poskytuje kurzy na individuálnej báze, presne na mieru klienta. Čas a dátum školenia je vyberaný podľa priania zákazníka a dostupnosti lektora.

Otvorené školenia: Otvárame malé skupiny na individuálnej báze.

Uzavreté školenia: Pri väčšom množstve účastníkov je možné podľa dohody zabezpečiť uzavreté školenie a preberať témy podľa požiadaviek.

Uzavreté školenia v priestoroch zákazníka: Pri väčšom počte účastníkov nie je problém preškoliť ľudí v priestoroch klienta kdekoľvek na Slovensku alebo v Čechách.

 

Čas školenia

  • Denné školenia (9:00 – 15:00 hod.)

  • Večerné školenia (18:00 – 20:00 hod.)

  • Víkendové školenia (9:00 – 13:00 hod.)

  •  

Manažérske, komunikačné a obchodné školenia

Školiace stredisko Macrosoft s.r.o. Vám ponúka overenú a veľmi preferovanú sériu kurzov orientovanú na zvládnutie komunikačných, manažérskych a obchodných techník. Investujte do veľmi hodnotných zručností, ktorými Vás prevedú skúsený lektori s priamym kontaktom v praxi. V príjemnom a veľmi uvoľnenom prostredí budete môcť prebrať konkrétne problémy a situácie, s ktorými sa vo Vašej činnosti stretávate. Ponuka je bohatá a prakticky stavaná s možnosťou vytvorenia kurzu na mieru. Malé skupiny a sympatické prevedenie si pochvaľujú naši klienti a opakovane sa s dôverou obracajú na náš lektorský tím.

Kurzy pre asistentky sú dôležitým tréningom, kde sa riešia rôzne stupne konfliktov s klientami a podchytenia úspešných obchodov ktoré cez sekretariát prichádzajú. Efektívna, asertívna komunikácia a vyjednávacie zručnosti sa podrobne preberajú na komunikačných zručnostiach, vďaka ktorým budete v budúcnosti lepšie pripravený zvládať náročných klientov. Do pozornosti sme naším klientom vybrali aj obchodné školenia na ktorých sa trénujú najrôznejšie praktiky ako dosiahnuť úspech u zákazníka a taktiež sa riešia situácie s akými sa môžu pracovníci prvého kontaktu stretnúť. Spoločnosť Macrosoft s.r.o. ponúka koučovacie zručnosti pre Manažérov, konštruktívne riešenie problémov a zvládanie konfliktov. Strategické riadenie, riadenie vzťahov so zákazníkmi, hodnotenie a riadenie pracovného výkonu sú významné školenia, na ktorých nadobudnete dôležité zručnosti, ktoré využijete aj pri výbere, motivácii a obmeňovaní zamestnancov.

Manažérske, obchodné, prezentačné školenia organizujeme v jedinečnom prostredí v ktorom sa snúbi oficiálnosť s uvoľneným prostredím a v ktorom nebudete mať žiadne zábrany vyriešiť všetky obchodné záležitosti. Pohodlné kreslá, teplé nápoje a dominantný krb vytvárajú prostredie v ktorom zabudnete na stres a budete sa môcť plne sústrediť na konkrétne záležitosti ktorými Vás prevedie skúsená a sympatická lektorka. Výborná dostupnosť zaručuje rýchle dopravenie sa do školiaceho strediska Macrosoft s.r.o. v ktorom sa Vaše vzdelávanie stane nie len dôležitou súčasťou života, ale aj zážitkom. Doprajte si vzdelávanie na úrovni so silným partnerom. Dôverujte spoločnosti Macrosoft s.r.o. ktoré má skúsenosti od roku 1996 a pridajte sa k tisícom spokojným účastníkom školení. Osobný a korektný prístup oceňujú jednotlivci ako aj veľké firmy.

 

Pokiaľ máte na starosti vzdelávanie

Pokiaľ máte na starosti vzdelávanie a hľadáte pre Vašu spoločnosť správneho partnera pre vzdelávanie, neváhajte sa obrátiť na školiace stredisko Macrosoft s.r.o. s akýmikoľvek otázkami. Poradíme a odporučíme Vám školenia z našej ponuky, pripadne Vám zostavíme potrebné preškolenia Vašich zamestnancov presne na mieru podľa toho čo konkrétne potrebujú zvládnuť. Zainvestujte do kvality a profesionálneho preškolenia Vašich zamestnancov. Neváhajte sa spýtať Vašich zamestnancov v ktorých oblastiach by sa potrebovali preškoliť. Zefektívni a posunie to vpred Vaše podnikanie. Okrem iného je dôležité podotknúť aj vplyv vzdelávania zamestnancov na zvýšenie kreativity a zvýšenie schopnosti samostatne a účelovo riešiť problémy a šetriť tak pracovný čas, ktorý následne je možné využiť na ďalšie aktivity a rozvoj Vašej spoločnosti.

 

Školenia v Macrosoft s.r.o. v príjemných a komfortných priestoroch.

Prostredie v ktorom zdokonaľujú naši klienti svoje vedomosti a zručnosti je komfortné prostredie, ktoré zvyšuje efektívnosť vzdelávania, neobmedzuje a poskytuje zároveň kvalitné služby. Spoločnosť Macrosoft s.r.o. je moderné školiace stredisko, ktoré poskytuje efektívne vzdelávanie v priestranných, moderne vybavených školiacich miestnostiach s tichým prostredím, ktoré inšpiruje a zároveň povzbudí, aby získané vedomosti nadobudli okamžitý a trvalý efekt. Neváhajte si vyžiadať recenzie, ktoré Vám radi poskytneme. Našou prioritou je celková spokojnosť. Veľmi oceňujeme spätnú väzbu. Preto každému účastníkovi školenia dávame možnosť ohodnotiť kvalitu školenia a priestory.

 

Prečítajte si malý výber z recenzií a neváhajte si požiadať o ďalšie.

„Celý seminár bol dobre vedený, zaujímavý a poučný. Najviac ma zaujala Administrácia a podpora výroby. Oceňujem prostredie v ktorom školenie prebiehalo a servis počas prestávky.“ Lívia M.

„Školenie zamerané na komunikačne zručnosti ma obohatilo a najmä metódy vedenia rozhovorov využijem okamžite. Všetko bolo na 1* a som rád že som mohol toto školenie absolvovať v peknom prostredí s krbom.“ Dávid M.

„Školenie praktické obchodné zručnosti - Prístup lektorky výborný a atmosféra bola uvoľnená. Prakticky a zaujímavo vedený kurz. Ďakujem.“ Martina K.

„Potešili ma malé skupiny a komunikácia s lektorom na individuálnej báze. Vyriešil som mnoho problémov a tak môžem povedať, že školenie mi veľmi pomohlo.“ Lukáš D.

 

Bohaté skúsenosti a dobrý úmysel vzdelávať ľudí vytvárajú jedinečnú kombináciu služieb, ktoré oceňujú rokmi spokojní klienti.

 

"Našou snahou je, aby sa účastníci školení necítili ako v škole. Komfortné prostredie, v ktorom sa cítia príjemne, im pomáha sa lepšie uvoľniť, čo zvyšuje účinnosť školenia" - hovorí riaditeľka školiaceho centra Mária Strmisková.

 

Macrosoft - jednotka v počítačových a manažérskych školeniach  sa teší na Vašu účasť

Zasielanie noviniek

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

Pečať finančnej stability