Computer courses, management courses, business training, and personality development courses. Renowned training and certification center in Bratislava

Select your language

02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Reviews of courses

Web creation courses

Web creation coursesCatalogue

Details for courses Web creation courses will show upon clicking on course name:

 • Web application developer
  The web application developer course is designed for webmasters who want to learn how to create a website at a professional level. The stock package consists of the following courses: Website Creation Basics and HTML, CSS, PHP, JavaScript Basics, PHP Script Course - Basics, PHP Script Course - Advanced and SEO Search Engine Optimization Course. Only the beginning of the course is listed in the term, we will inform you about other dates.
  > See
 • WordPress základy
  Účastníci kurzu sa naučia vytvoriť si jednoduchú stránku na blog, prezentáciu, informačnú stránku. Získajú vedomosti potrebné na zloženie a fungovanie vlastných webstránok. Naučia sa meniť vzhľad pomocou šablón a rozširovať funkčnosť stránky pomocou pluginov.
  > See
 • WordPress pokročilý
  Účastníci kurzu prehĺbia a rozšíria svoje vedomosti pri tvorbe webstránok vo WordPresse. Vyskúšajú si úpravu vzhľadu stránky pomocou CSS, HTML a vizuálnym editorom. Rozšírenie funkčnosti pluginmi, widgetami a prepojenie so sociálnymi sieťami. Zistia ako sa starať o WordPress z dlhodobého hľadiska, vytvárať zálohy a ako sa postarať o dobrú bezpečnosť svojej stránky.
  > See
 • Web developer, web editor
  The course Web developer, web editor is intended for all website creators who want to learn how to create websites on a professional level. The stock package consists of the following courses: Website Creation Basics and HTML, CSS, PHP, JavaScript, and a SEO Search Engine Optimization course. Only the beginning of the course is listed in the term, we will inform you about other dates.
  > See
 • HTML, CSS, PHP, JavaScript základy
  Školenie HTML, CSS, PHP, JavaScript základy je určené pre náročnejších užívateľov - programátorov, ktorí sa chcú naučiť programovať www stránky pomocou moderných technológií.
  > See
 • SEO optimalizácia pre vyhľadávače
  SEO kurz optimalizácia pre vyhľadávače je určený pre všetkých majiteľov webových stránok, ktorí sa chcú naučiť optimalizovať web stránky s ohľadom na vyhľadávače. SEO optimalizácia pre vyhľadávače zabezpečí vysoké umiestnenie v dôležitých vyhľadávacích portáloch a tým značne zvýši návštevnosť stránok.
  > See
 • Tvorba www stránok základy
  Cieľom kurzu je naučiť Vás vytvárať moderné webové stránky od úplných základov. Webové technológie sú prakticky najrýchlejšie sa rozvíjajúcou technológiou vo svete IT. Pri takomto rýchlo vývoji je prirodzené, že vzniká veľké množstvo nástrojov, ktoré nás odbremeňujú od skutočných nevyhnutných znalostí k naprogramovaniu vlastných stránok. Avšak tento prístup skrýva skutočný princíp fungovania webových stránok a pri mnohých problémoch sa tieto nedajú odstrániť bez zásahu do programového kódu. Dobrá znalosť webových technológii umožňuje aj optimalizovať stránky vytvorené v niektorých CMS systémoch a takisto si vytvoriť vlastný štýl na základe znalostí kaskádových štýlov a jazyka HTML.
  > See
 • MySQL programovanie a práca s databázou
  Školenie MySQL programovanie a práca s databázou je určené všetkým záujemcom, ktorí sa chcú oboznámiť s databázovým programom, poznať jeho funkčné možnosti, vytvoriť si vlastnú databázu.
  > See
 • PHP Script - základy
  Kurz je vhodný pre záujemcov, ktorí už poznajú jazyk HTML a chcú sa naučiť základy programovania servera v jazyku PHP a základy komunikácie medzi serverom a klientom pri prevádzke www stránok.
  > See

Upcoming courses - guaranteed dates:

Tvorba www stránok základy
30.05.2024 - thursday Bratislava
WordPress základy
13.06.2024 - thursday Bratislava

Other listed dates in the following weeks:

PHP Script - základy
25.05.2024 - saturday Online course
SEO optimalizácia pre vyhľadávače
01.06.2024 - saturday Online course
Tvorba www stránok základy
03.06.2024 - monday Online course
Web developer, web editor
08.06.2024 - saturday Online course
Web application developer
08.06.2024 - saturday Online course
HTML, CSS, PHP, JavaScript základy
08.06.2024 - saturday Online course
MySQL programovanie a práca s databázou
08.06.2024 - saturday Online course
WordPress základy
10.06.2024 - monday Online course
Tvorba www stránok základy
17.06.2024 - monday Bratislava
WordPress pokročilý
17.06.2024 - monday Online course
Web developer, web editor
17.06.2024 - monday Bratislava
Web application developer
17.06.2024 - monday Bratislava
WordPress základy
17.06.2024 - monday Bratislava
WordPress pokročilý
19.06.2024 - wednesday Bratislava
HTML, CSS, PHP, JavaScript základy
19.06.2024 - wednesday Bratislava
PHP Script - základy
24.06.2024 - monday Bratislava
Tvorba www stránok základy
29.06.2024 - saturday Online course
PHP Script - základy
01.07.2024 - monday Online course
WordPress základy
06.07.2024 - saturday Online course
WordPress pokročilý
13.07.2024 - saturday Online course
WordPress základy
15.07.2024 - monday Bratislava
Web developer, web editor
15.07.2024 - monday Bratislava
Web application developer
15.07.2024 - monday Bratislava
Tvorba www stránok základy
15.07.2024 - monday Bratislava
WordPress pokročilý
17.07.2024 - wednesday Bratislava
HTML, CSS, PHP, JavaScript základy
17.07.2024 - wednesday Bratislava
PHP Script - základy
20.07.2024 - saturday Online course

Contact us

Name:
E-mail:
Phone no:
Subject of message:

Message:

 Kurzy webových stránok, PHP Script, HTML, CSS, AJAX, Java, jQuery, Joomla, SEO optimalizácia web stránok, grafika pre web stránky

Naučíme Vás vytvárať a upravovať si webové stránky od základov až po náročné moderné technológie. Sledujeme nové trendy a pripravujeme kurzy tvorby web stránok s aktuálnymi novinkami.

Tvorba www stránok základy je vhodný pre úplných začiatočníkov v oblasti tvorby webových stránok. Ponúkame úrovne pre začiatočníkov aj pre pokročilých napr. Tvorba www stránok WordPress - základy, Tvorba www stránok pre pokročilých
Joomla je redakčný systém, ktorý umožňuje vytvárať webové stránky a výkonné on-line aplikácie. Jednoduchosť použitia a rozšíriteľnosť urobila Joomlu najobľúbenejším webovým dostupným softwérom. Joomla je používaný na celom svete na tvorbu webových stránok všetkých tvarov a veľkostí. Napríklad: firemné webové stránky a portály, firemný intranet, on-line časopisy, noviny a publikácie, on-line rezervácie, osobné a rodinné domovské stránky.
Joomla sa školí v  úrovniach: základy a pokročilý. Joomla - tvorba www stránok, Joomla pre pokročilých

jQuery je rýchla a presná JavaScript knižnica, ktorá zjednodušuje v HTML dokumente  udalosti, manipuláciu a Ajax pre rýchly vývoj webových aplikáciií.  jQuery je určený pre zmenu spôsobu, akým píšete JavaScript.
jQuery sa školí v úrovniach: základy a pokročilý jQuery - základy, jQuery – pokročilý

SEO optimalizácia pre vyhľadávače je kurz určený pre majiteľov webových stránok, ktorí sa chcú naučiť optimalizovať web stránky. Optimalizácia pre vyhľadávače zabezpečí vysoké umiestnenie v dôležitých vyhľadávacích portáloch a tým značne zvýši návštevnosť stránok. SEO optimalizácia pre vyhľadávače

PHP Script - základy Kurz je vhodný pre záujemcov, ktorí už poznajú jazyk HTML a chcú sa naučiť základy programovania servera v jazyku PHP a základy komunikácie medzi serverom a klientom pri prevádzke www stránok.

PHP Script – pokročilý Kurz PHP Script – pokročilý je určený pre záujemcov, ktorí poznajú jazyk HTML a základy jazyka PHP a chcú si vytvoriť plnohodnotnú webovú aplikáciu s prihlasovaním užívateľov, diskusným fórom, galériou obrázkov, MySQL databázou a bezpečnostnými prvkami.

Kurz Grafika pre www stránky - webdizajn  je určený pre tvorcov webových stránok, ktorí sa chcú naučiť vytvárať profesionálnu grafiku pre webové stránky.

Obľúbené sú akciové balíky kurzov na tvorbu webových stránok Tvorba www stránok a programovanie web aplikácií - Akciový balík, Webová grafika, webdizajnér - Akciový balik!

Osnovy všetkých  kurzov sú uvedené pri každom kurze zvlášť, kde sú uvedené aj termíny kurzov.

Pre účastníkov školenia je pripravené občerstvenie, písacie potreby a po absolvovaní školenia dostanú Certifikát!

Neváhajte nás kontaktovať, na tel. č: 0948 884088, 0948 884188 alebo e-mailom  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Tím spoločnosti Macrosoft sa teší na spoluprácu.

Newsletter

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Video z kurzu

Guarantee of knowledge
Possibility to repeat
a course for absolvents

Pečať finančnej stability