Počítačové kurzy, manažérske kurzy, obchodné školenia a kurzy rozvoja osobnosti. Renomované školiace a certifikačné centrum v Bratislave
02/55 410 308
0
ISO 9001 ISO 20000 ISO 27001

Hodnotenia kurzov

Kurzy SQL, Oracle, Access

Kurzy SQL, Oracle, AccessKatalóg

Osnovy školení na Kurzy SQL, Oracle, Access zobrazíte kliknutím na názvy kurzov:

 • Databázový analytikCez KOMPAS+ bezplatne!
  Kompetenčný kurz Databázový analytik je určený všetkým záujemcom, ktorí si chcú nájsť uplatnenie na trhu práce a naučiť sa pracovať s databázovými funkciami. Balík pozostáva z kurzu Excel PowerQuery, Power BI, DAX funkcie v Power BI a v Power Pivot v Exceli a SQL SERVER práca s databázou. V termíne je uvedený len začiatok kurzu, o ďalších termínoch Vás budeme informovať.
  > Pozrieť
 • SQL SERVER práca s databázou
  Kurz Microsoft SQL SERVER práca s databázou je určený pre užívateľov, ktorí budú pracovať s SQL serverom.
  > Pozrieť
 • SQL SERVER programovanie databázy
  Náplňou kurzu MS SQL SERVER programovanie je zvládnutie storovaných procedúr, triggrov a MS SQL Servera z programátorského hľadiska.
  > Pozrieť
 • SQL SERVER administrácia systému
  Kurz SQL SERVER administrácia systému je vhodný pre databázových administrátorov, ktorí zaisťujú inštaláciu a konfiguráciu SQL Serveru
  > Pozrieť
 • SQL SERVER Transact - SQL
  Kurz SQL SERVER je určený pre ľudí, ktorí potrebujú v prostredí SQL Server získavať dáta.
  > Pozrieť
 • Oracle základy jazyka SQL
  SQL (Structured Query Language) je počítačový jazyk na manipuláciu s dátami (DML - výber, vkladanie, úpravu a mazanie), definíciu databázových objektov (DDL). Taktiež umožňuje administráciu databázy a nastavenie práv k objektom (DCL). V súčasnosti je to najpoužívanejší jazyk tohto druhu v relačných systémoch riadenia báz dát.
  > Pozrieť
 • Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL
  Kurz je zameraný na metódy prístupu k databázovým údajom, oboznámenie sa s funkciami pre ich hodnotenie, porovnávanie a analýzu.
  > Pozrieť
 • Oracle programovanie v PL/SQL
  Účastníci kurzu Oracle sa naučia používať PL/SQL - procedurálne rozšírenie jazyka SQL pre Oracle. Školenie prebieha v prostredí Oracle Database 10g Express Edition.
  > Pozrieť
 • Oracle Administrácia databáz
  Účastníci kurzu sa naučia inštalovať a administrovať databázy v prostredí Oracle.
  > Pozrieť
 • Access základy
  Kurz Access základy je určený všetkým záujemcom, ktorí sa chcú oboznámiť s databázovým programom, poznať jeho funkčné možnosti, vytvoriť si vlastnú databázu.
  > Pozrieť
 • MS Access – základy programovania vo VBA
  Prostredie relačných databáz a najmä možnosti upravovať si ich k našim predstavám, často zvádza k ďalšiemu kroku, a to vytvárať priamo nástroje a malé aplikácie pre zjednodušenie vlastnej práce. Pre tých čo sa na podobnú cestu nechajú zviesť je určená sada školení Visual Basic for Application, v tomto prípade, for application MS Access.
  > Pozrieť

Najbližšie kurzy - garantované termíny:

SQL SERVER práca s databázou
03.10.2023 - utorok Bratislava
Access základy
09.10.2023 - pondelok Bratislava
SQL SERVER Transact - SQL
12.10.2023 - štvrtok Bratislava
Oracle základy jazyka SQL
23.10.2023 - pondelok Bratislava
SQL SERVER práca s databázou
28.10.2023 - sobota Bratislava
Oracle programovanie v PL/SQL
06.11.2023 - pondelok Bratislava

Ďalšie vypísané termíny v nasledujúcich týždňoch:

SQL SERVER práca s databázou
23.10.2023 - pondelok Online kurz s lektorom na živo
Oracle - Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL
28.10.2023 - sobota Online kurz s lektorom na živo
SQL SERVER práca s databázou
20.11.2023 - pondelok Bratislava

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:
Telefón:
Predmet správy:

Správa:

 

Kurzy Oracle - staňte sa databázovým špecialistom

Oracle je moderný databázový systém používaný od menších cez stredné až po tie najväčšie databázové aplikácie.

Potrebujete sa naučiť, prípadne zdokonaliť sa v SQL (Structured Query Language)? Potom práve pre Vás sú určené kurzy základov jazyka SQL, prípadne Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL. Oracle Vám dáva možnosť administrácie databázy a nastavenia práv k objektom (DCL). Získajte potrebné vedomosti a zručnosti na kurzoch Oracle v Macrosoft s.r.o. a využívajte naplno v súčasnosti najpoužívanejší jazyk tohto druhu v relačných systémoch riadenia báz dát.

Školiace a vzdelávacie stredisko Macrosoft s.r.o. je na trhu od roku 1996 a dnes Vám odporúča nasledovné kurzy Oracle:

Účastníci kurzu Oracle  programovanie v PL/SQL sa zaškolia v používaní PL/SQL - procedurálne rozšírenie jazyka SQL pre Oracle. Školenie sa uskutočňuje v Oracle Database Express Edition.

Kurz Oracle – Pokročilé metódy analýzy dát v jazyku SQL sa vymedzujú na prístupy k databázovým údajom, zoznámenie sa s funkciami pre ich hodnotenie, porovnávanie a analýzu.

Samozrejme, v prípade špeciálnych požiadaviek Vám pripravíme uzavreté školenie Oracle na mieru, kde osnovu prispôsobíme podľa Vašich konkrétnych potrieb.

 

Kurzy Microsoft SQL Server a databázy MySQL

Macrosoft s.r.o. Vám prináša preferované kurzy Microsoft SQL, ktoré v našom školiacom stredisku vyhľadávajú klienti, ktorých záujmom je práca v databázovom systéme Microsoft SQL Server. Školenia a kurzy oblasti SQL vyhľadávajú klienti nielen so základnými skúsenosťami a zručnosťami, ale aj pokročilí databázoví programátori, administrátori, analytici, ktorí pracujú v prostredí Microsoft SQL Server.

Macrosoft s.r.o. Vám odporúča kurzy SQL, vďaka ktorým dokážete generálne a súhrnne spravovať a analyzovať potrebné dáta. Prostredníctvom SQL kurzov dokážete zefektívniť, zaistiť, a racionálnejšie spracovať a vyťažiť z databázy maximum informácií, vhodne a prehľadne usporiadaných.

Vyberte si aj Vy z overenej ponuky kurzov a školení Microsoft SQL Server: SQL SERVER práca s databázou, SQL SERVER Transact - SQL, SQL SERVER programovanie databázy, SQL SERVER administrácia systému.

Freewarová databáza MySQL

MySQL je databázový systém, ktorý sa používa najmä pre webové aplikácie v spojení s programovacím jazykom PHP. Veľmi obľúbeným je kurz  MySQL programovanie a práca s databázou.

Osnovy školení nájdete pri každom jednotlivom kurze.

Výhodou školení databáz v Macrosoft s.r.o. sú spravidla menšie skupiny účastníkov školení. Skúsení lektori sú zárukou dôkladného prebratia osnov s dôrazom na potreby klientov. Počas školenia je samozrejme aj priestor na otázky, ktoré zaujímajú klientov v praxi. Medzi ďalšie benefity, ktoré naši klienti oceňujú, sú komfortné, svetlé a priestranné školiace miestnosti, ale aj občerstvenie počas prestávok. Po ukončení SQL kurzu, ktorý prebieha v uvoľnenej atmosfére, získa každý účastník certifikát absolventa školenia Macrosoft. Certifikáty Macrosoft sú široko akceptované zamestnávateľmi vrátane veľkých organizácií a spoločností.

Zasielanie noviniek

 

Prečo si vybrať
Macrosoft?

Video z kurzu

Garancia vedomostí
Možnosť zopakovania si
kurzu pre absolventov

   ISO 9001

   ISO 20000

   ISO 27001

Školiace centrum Macrosoft je Certifikovaným Learning partnerom spoločnosti Microsoft

AUTODESk Learning Partner

Pečať finančnej stability